koniczynka Strona główna

Tel 61 867 30 41. Faks 61 867 30 41. Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Koniczynka. Status OPP od 2005r. Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Koniczynka jest pozarządową organizacją pożytku publicznego działającą na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Stowarzyszenie Koniczynka działa na rzecz praw osób niepełnosprawnych. Warsztat Terapii Zajęciowej Koniczynka. Hostel - Całodobowy Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny.

OVERVIEW

This web site stowarzyszeniekoniczynka.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have audited ten pages inside the web page stowarzyszeniekoniczynka.pl and found two websites referencing stowarzyszeniekoniczynka.pl.

STOWARZYSZENIEKONICZYNKA.PL RANKINGS

This web site stowarzyszeniekoniczynka.pl is seeing a alternation quantities of traffic within the past the year.
Traffic for stowarzyszeniekoniczynka.pl

Traffic ranking (by month) for stowarzyszeniekoniczynka.pl

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszeniekoniczynka.pl

Fundacja Chadoo

Voici des mots que nous prenons pour acquis. Vielen Dank für Ihre Unterstützung.

WHAT DOES STOWARZYSZENIEKONICZYNKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszeniekoniczynka.pl Mobile Screenshot of stowarzyszeniekoniczynka.pl Tablet Screenshot of stowarzyszeniekoniczynka.pl

STOWARZYSZENIEKONICZYNKA.PL HOST

Our web crawlers caught that the main page on stowarzyszeniekoniczynka.pl took one thousand four hundred and fifty-three milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so our parsers consider stowarzyszeniekoniczynka.pl not secure.
79.96.155.229

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I revealed that stowarzyszeniekoniczynka.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 server.

koniczynka Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Faks 61 867 30 41." Our analyzers noticed that the web page said " Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Koniczynka." The Website also said " Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Koniczynka jest pozarządową organizacją pożytku publicznego działającą na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Stowarzyszenie Koniczynka działa na rzecz praw osób niepełnosprawnych. Hostel - Całodobowy Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny."

SIMILAR WEB PAGES

Korczak Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży. OFF Festival i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży KORCZAK rekomenduje kanapy na Nikiszowcu. Restauracja SiTG na Nikiszowcu przy ul Krawczyka. Muzeum Historii Katowic a właściwie Dział Etnologii Miasta na Nikiszowcu przy ul Rymarskiej.

Polskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Patronat Naukowy Konferencji Lekarzy Estetycznych 20-21. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na. Konferencje poświęconą powikłaniom w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Konferencja odbędzie się 20-21 kwietnia 2013 roku, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Spotkanie połączy kilkaset osób, będą to lekarze i kosmetolodzy. Mamy do zaoferowania ciekawe wykłady o wysokim poziomie merytorycznym.

Stowarzyszenie Kropla Kropla drąży kamień nie siłą lecz ciągłym spadaniem

Kropla drąży kamień nie siłą lecz ciągłym spadaniem. Kolejna akcja rekrutacji honorowych dawców szpiku. Akcja odbędzie się w piątek 20 marca 2015 r. Kliknij, aby pobrać zaproszenie. Kolejna akcja rekrutacji honorowych dawców szpiku. XII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla.

Stowarzyszenie Krzyś

Cieszy kiedy ktoś docenia nasze działanie. Jeszcze bardziej cieszy jak chce się w nie włączyć. Koncert Masters w Kątach Wrocławskich. Koncerty, eventy, imprezy. Dzień Dziecka w Stadninie Koni w Smolcu 2014. Dzień Dziecka to dzień w którym warto zrobić coś nietypowego. W piątek przykicał do nas Zajączek. Taki wielkanocny, to było coś.

Jesteśmy członkiem Światowej Rady Rusinów Stowarzyszenie Łemków

321;emkowska Watra na Obczyźnie. Witamy na stronie Stowarzyszenia Łemków. Naszym celem jest promowanie kultury łemkowskiej w świecie, przypominanie i uczenie tego, o czym każdy Łemko powinien wiedzieć i pamiętać. Na naszej stronie znajdziecie informacje związane z kulturą, historią Łemków i z informacyjno-edukacyjną działalnością Stowarzyszenia Łemków.